Fiber Optik Sonlandırma Kiti | Elektro-X Fiber Optik ve Network Çözümleri

Fiber Optik Sonlandırma Kiti

Fiber Optik Sonlandırma Kiti-Elektro-x Fiber Optik ve network çözümleri CK01, CK03 ve CK05 Fiber Optik Sonlandırma/Konnektörizasyon Kitleri, konektörleri tek modda ve çok modlu fiber optiklere kurmak için gerekli tüm araçları ve sarf malzemelerini içerir. Fiber optik yama kablosu oluşturmak için gereken tek şey optik fiber ve uygun konektörlerdir. CK01 kiti tek modlu veya çok modlu FC/PC konnektörleri için ise CK01 kiti çok modlu SMA905 konektörleri içindir ve CK05 kit tek modlu veya çok modlu FC / APC konektörleri içindir.

Konektör Rötuş Parlatma ve Tamir Seti

TUK05 Rötuş Parlatma Kiti, çizik veya hasarlı fiber konektör uç yüzlerinin çiziklerin parlatılması ile onarılmasını sağlar. Bu tamir takımı, hafif hasar gördüklerinde konektörlerin performansının geri kazanılmasını sağlar. Kit, FC / PC veya FC / APC konektörlerini seramik halkalarla onarmak için gereken her şeyi içerir. Diğer konnektör tiplerini onarmak için ek parçalar satın alınabilir (ayrıntılar için aşağıya bakınız).

• Bir Fiber’i Bağlamak için Tüm Aletler ve Malzemeleri İçerir (Optik Fiber ve Konnektörler Dahil Değil)

• FC / PC, FC / APC veya SMA Konnektörleri için kitler.

Tüm parçalanmış fiber artıklarını, epoksi ve şırıngaları uygun şekilde elden çıkarmak için fiber optik elden çıkarma ünitemizi (FTDU, ayrı satılır) öneririz. Bu kitlerde bulunan F112 epoksi MSDS belgelerini görüntülemek için aşağıdaki kırmızı Belgeler simgelerine tıklayın. Lütfen bu kitlerde bulunan epoksinin bazı ülkelerde tehlikeli bir mal olarak sınıflandırıldığını unutmayın. Teslim yerine bağlı olarak, bu ürünün siparişinizin geri kalanından ayrı bir şekilde ek bir ücret karşılığında gönderilmesi gerekebilir. Bu kitler için sipariş verirken herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa lütfen satış departmanımızla iletişime geçin.

Fiber optik kablo takarsanız, fiber optik sonlandırma kitlerinin önemini ve kolaylığını bilirsiniz. Çok modlu veya tekli mod kullanıyor olsanız da bu fiber optik kitler uygun bir kurulum yapılmasına yardımcı olur. Elinizde önceden sonlandırılmış fiber kablolarınız yoksa, bir fiber optik kiti uygun bir çözüm sunar. Fiber optik kitler, montajcının yanılabilirliğini denklemden çıkarmak için tasarlanmıştır. Hafif ve el tipi bu kitler, konektörün doğru takılıp takılmadığını derhal size bildiren entegre süreklilik test sistemleri gibi harika özelliklere sahiptir. Elmas bıçaklı kopçalar, kabloyu güvende tutmak için size kesin bir sıkma kuvveti sağlar. Standart modlu çapları barındırırlar ve ayrıca tek mod için gereken hassasiyeti sunarlar.

Çok modlu veya tek modlu bir fiber sonlandırma kiti arıyorsanız, işiniz için doğru araçları burada bulabilirsiniz. Mekanik bir ekleme kitine ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz. Ek kitlerimiz, elyaflar arasındaki teması birleştirmeden korumak için hızlı ve uygun maliyetli bir yol sunar. Fiberlerinizi ve kaplamalarını çok az adımda bağımsız ve doğru şekilde sabitleyebilirsiniz.

LC, SC ve ST konnektörlerle uyumlu alet kitlerini bulun. Bu kitlerin birçoğu, aletlerinizi korumalı ve düzenli tutarken taşımalarını ve erişimlerini kolaylaştıran kullanışlı taşıma çantaları ile birlikte gelir.

Bir kiti satın almak, her bir aracı ayrı ayrı satın almakla karşılaştırıldığında size zaman ve para kazandırabilir.